Parolanızı unuttunuz mu?

Hakkımızda

1988 yılında kurulan Mikro Yazılımevi, ülkemizde çok yeni bir sektör olan "yazılım" konusunda son derece hızlı bir gelişme göstererek günümüzde Türkiye'nin;
ürün yelpazesi,
yetkili satıcı ağı,
servis destek kanalları ile en büyük markalarından biri olmuştur.

Ticari ve Muhasebe programları pazarında faaliyet gösteren Mikro Yazılımevi, gelişme süreci içinde;
Perakende satış otomasyonu,
Akaryakıt istasyon otomasyonu,
Yönetim bilgi sistemleri alanlarında ürettiği markalar ile sektörün öncü kuruluşudur. Sürekli gelişen ve yerli-yabancı firmaların sıkı bir rekabet içinde yaşadıkları bu pazarda, ürün çeşitliliğini artıran, bunun yanında geleneksel ürünlerini geliştiren bir firma olarak Mikro Yazılımevi, Türk ekonomisinin dinamiklerine uygun yüksek teknoloji gerektiren tasarımlara yönelmiştir.

Mikro Yazılımevi pazarlama politikası ile Türk bilişim sektörünün önde gelen satış firmalarına iş birliği ve iş ortaklığı kapılarını açmıştır. Kuruluşumuz bugün, Türkiye geneli için yaygın ve aktif satış kanalları, eğitim merkezleri, destek noktaları oluşturabilmiş nadir şirketlerden biridir.

Mikro Yazılımevi'nin hedefi, küçük, orta ve büyük ölçekteki işletmeler ve ERP sektörüne verim, sistem, kazanç ve zaman tasarrufu getiren, toplam kalite yönetimine yönelik bir anlayış sağlayan ve yönetim kararlarını yönlendirici bilgi üreten çözümler sunmaktır. Ürün geliştirme, satış, pazarlama, satış sonrası eğitim ve destek hizmetlerini tutarlı, planlı bir yapı içinde sunarken, toplam kalite yönetimi ve mutlak müşteri mutluluğu felsefesi ile hareket etmektedir.

Mikro Yazılımevi, dört ana grup altında toplanan ürünler sunmaktadır. Bunlar;

  • my e-RP Kurumsal Kaynak Planlaması,
  • MİKRO ERP Yönetim Bilgi Sistemleri,
  • Standart Seri Ticari ve Muhasebe paket programları,
  • Series RETAIL Perakende Otomasyon Sistemleri.

Mikro Yazılımevi ürünlerinin genel özellikleri; modüler yapıda olması, parametrik yapısı ile esneklik sağlaması, güçlü yapısı ve kullanım kolaylığıdır. En küçüğünden en büyüğüne kadar tüm Mikro Yazılımevi ürünlerinde aynı kullanım mantığı hissedilir.

Ürünlerimiz ile daha ayrıntılı bilgileri, "Ürünler" sayfamızda bulabilirsiniz.

Kalite Politikamız

MİKRO YAZILIMEVİ; Oluşturduğu kalite yönetim sistemine uymayı ve sürekli geliştirmeyi, ürün ve hizmetlerini müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre geliştirmeyi, yazılım ürünleri ve hizmetlerinde sürekli iyileştirmeyi, kalitesinden ödün vermeksizin maliyetleri düşürerek müşteri kârlılığını ve mutluluğunu sağlamayı ve bunları tüm çalışanlarının katılım ve emeği ile gerçekleştirmeyi kalite politikası olarak benimsemiştir.

M. Mete ÖNAL


Misyonumuz

Kalite bilinci ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gelişim ve değişim süreçleriyle ilgili ihtiyaçlarını tespit ederek, bilgi birikimi paylaşımı ve bu paylaşımı uygulamalara dönüştürerek kalıcı müşteri memnuniyetleri sağlamak.

Vizyonumuz

Eğitim, gelişim ve farklılaşma süreçlerinde, sektörde güvenilirliği sürekli kılan, uluslararası standartlarda ve kalitede tanınmış öncü bir firma olmak.

Sürekli eğitim, değerlendirme ve iyileştirme yöntemleriyle devamlı gelişmeyi, yenilemeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi olmak.

Bilişim sektöründe, en ileri teknolojiyi kullanarak yurt içinde ve yurt dışında katma değerli çözümler sunan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, uluslararası standartlarda markalaşmak.